برج خنک کننده دسته دو

برج خنک کننده مدار بسته و مدار باز
برج خنک کننده مدار بسته و مدار باز
مرداد ۱۶, ۱۳۹۷
برج خنک کننده هیبریدی
برج خنک کننده هیبریدی
مرداد ۲۷, ۱۳۹۷
نمایش همه
برج خنک کننده دسته دو

برج خنک کننده دسته دو

برج خنک کننده دسته دو

اگر به دنبال برج خنک کن با هزینه کمتر و کارایی بالا نسبت به مدل نوی آن هستید.شرکت پرتو تهویه انواع مدل های برج خنک کننده دسته دو با کیفیت ، مناسب با طرح در خواستی شما  و با کارایی مطلوب در خدمت شما قرار می دهد. همچنین انواع برج خنک کننده دسته دو شما را که قصد فروش دارید،را خریدار است.شرکت پرتو تهویه کولینگ تاور را به راحتی جا به جا و حمل و نقل می کند،حتی اگر راه دور یا دشوار باشد.

جهت اطلاع از قیمت برج خنک کننده دسته دو قیمت قطعات کولینگ تاور  و کاتالوگ برج خنک کننده با شرکت پرتوتهویه تماس حاصل فرمایید.  شماره تماس:  ۰۹۱۲۲۲۶۹۳۰۲

شرکت پرتوتهویه انواع تجهیزات و قطعات دسته دو برج خنک کننده را نیز به فروش می رساند،علاوه بر این خدماتی همچون سرویس برج خنک کننده نیز انجام می دهد.

سرویس کولینگ تاور

هنگامی که زمان سرویس برج خنک کننده میشود،ما بر این باوریم داشتن یک تیم متخصص کولینگ تاور که می تواند به تمام نیازهای برج خنک کن پاسخ دهد و آنها را پوشش دهد و بهترین گزینه باشد. به همین دلیل تیم با تجربه پرتو تهویه به سختی کار میکند تا طیف گسترده ای از خدمات کولینگ تاور را ارائه دهیم.

شرکت پرتوتهویه چهار نوع اساسی خدمات را ارائه می دهد که تقریبا تمام برجهای خنک کننده را پوشش می دهد.

ساخت برج خنک کننده

ساخت کولینگ تاور یکی از موارد دیگر خدمات پرتو تهویه است .در این مجموعه طراحی،مهندسی،ساخت و سرویس برای پروژه های جدید کولینگ تاور ارائه میشود.خدمات و ساخت برج های جدید ما همه منظوره هستند و می توانند هرگونه نیاز را بر آورده کند. پرتو تهویه میتواند طراحی و ساخت مخازن ضد جریان و جریان موازی را انجام دهد.

تعمیرات ضروری کولینگ تاور

سرویس برج خنک کننده

سرویس برج خنک کننده

تکنسین های ما برای پاسخگویی به نیاز های اظطراری برج  شما در هر ساعت از روز در دسترس است. تیم واکنش اظطراری ما می تواند به سرعت برای ارزیابی وضیعت و تلاش برای ایجاد  راه حل گام بردارند.

بازسازی و ارتقاء برج خنک کننده

شرکت پرتوتهویه راه حل های نوآورانه برای ارائه محصولات خود و برای رفع نیاز های سیستم خنک کننده و همچنین کولینگ تاور جدید را توسعه داده است.بازسازی و ارتقاء خدمات برج خنک کن اصلی ترین خدماتی است که ما ارائه می دهیم.

تعمیر و نگهداری و پشتیبانی

پیشگیری، تعمیر و نگهداری بهترین راه حل برای جلوگیری از آسیب ها و تغییرات بزرگ پرهزینه که توسط بازسازی ایجاد شده است.پشتیبانی مناسب و نگهداری می تواند عملکرد حرارتی را افزایش دهد،تعمیرات و توقف های اجباری را کاهش دهد. همچنین هزینه های نگهداری کلی را کاهش دهد.

ما همچنین تست عملکردی حرارتی کولینگ تاور ،بازرسی کولینگ تاور ، بهینه سازی و ارتقاء  برج خنک کننده را ارائه می دهیم.

خرید برج خنک کننده دست دو – فروش برج خنک کننده دست دو / قطعات برج خنک کننده دست دو

شماره تماس:  ۰۹۱۲۲۲۶۹۳۰۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *